Вийшла з друку монографія Ярослава Кравченка “”Школа Михайла Бойчука. Охрім Кравченко. Художник і час.”

У видавництві “Майстер Книг” вийшла з друку монографія відомого львівського мистецтвознавця, професора Ярослава Кравченка “”Школа Михайла Бойчука. Охрім Кравченко. Художник і час.”
Київ: Майстер Книг, 2020 р. 384 стор., формат 210х200 мм., палітурка тверда.
В книзі зроблено спробу цілісно відтворити постать і творчість одного з уцілілих учнів Школи Михайла Бойчука- Охріма Кравченко (1903-1985), розказати про його життя  в мистецтві на тлі значних історичних подій та колізій суперечливого 20-го століття в колі відомих діячів українського національного руху. 

Книгу можна придбати безпосередньо у видавництві “Майстер Книг”.
тел. 067 775 86 40, мейл: alla@masterknyg.com.ua або через фейсбук. 
 вартість книги до 30 квітня 2020 року  

Виготовлено мистецький альбом-каталог “ОЛЕКСАНДР БОГОМАЗОВ

У лютому  2020 року, на замовлення Національного художннього музею України ( м. Київ)друкарнею “Майстер книг” виготовлено  мистецький альбом-каталог “ОЛЕКСАНДР БОГОМАЗОВ творча лабораторія”.Формат 64х100/8, повнокольоровий друк, 448 с. обкланинка  м”яка з клапанами.

Віддруковано мистецький альбом “Відомий і невідомий Труш”.

На замовлення Національного музею імені Андрея Шептицького у Львові віддруковано мистецький альбом “Відомий і невідомий Труш”, про життя і творчість Івана Труша, одного з найзнаковішихукраїнських художників 20-го століттяКнига вийшла у великому форматі ( 64х100/8) у твердій та м”якій палітурках.

ДО 100-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО ПИСЬМЕННИКА ДЖЕНГІЗА ДАГДЖИ

16 березня о 12:00 відбудеться пресконференція на тему: “100-річчя з дня народження видатного кримськотатарського письменника Дженгіза Дагджи: автопортрет письменника” (Зала 1).

Організатор: Видавництво “Майстер Книг”.

Учасники: Гульнара Бекірова – історик, кандидат політичних наук, член Українського ПЕН-клубу; Павло Сачек – директор видавництва “Майстер Книг”; Надія Гончаренко – упорядник і редактор серії “Кримськотатарська проза українською”; Таміла Сеітяг’яєва – перекладач, кандидат філологічних наук, доцент Таврійського національного університету ім. В. Вернадського; Ірина Покровська – перекладач, доктор філологічних наук, завідувач кафедри тюркології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Читати далі